Zespół

Kierownik biura – Prezes Zarządu: Aleksandra Kucharzyk
e-mail: Aleksandra@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 99

Samodzielna księgowa: Eliza Brzozowska
e-mail: Eliza@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 94

Samodzielna księgowa: Katarzyna Kucharska
e-mail: Katarzyna1@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 73

Samodzielna księgowa: Wioletta Chałupka
e-mail: Wioletta@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 95

Samodzielna księgowa: Karolina Namysł
e-mail: Karolina@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 93

Samodzielna księgowa: Beata Nowak
e-mail: Beata@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 96

Samodzielna księgowa: Anna Lehman
e-mail: Anna@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 01

Samodzielna księgowa: Irmina Siwińska
e-mail: Irmina@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 91

Samodzielna księgowa: Anna Gabrysiak
e-
mail: anna.gabrysiak@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 91

Samodzielna księgowa: Małgorzata Kniat
e-mail: Gosia@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 54

Samodzielna księgowa: Karolina Cech
e-mail: karolina.cech@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 72

Młodsza księgowa: Joanna Smykał
e-mail: joanna.smykal@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 93

Samodzielna kadrowa: Anna Kozłowska
e-mail: AnnaK@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 98

Samodzielna kadrowa: Joanna Kozłowska
e-mail: Joanna@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 97

Samodzielna kadrowa: Anna Łapka
e-mail: anna.lapka@nestor.zgora.pl
telefon 68 422 74 97

Asystentka Zarządu: Kamila Chyt

e-mail: asystentka@nestor.zgora.pl

 telefon 512 009 580

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

e-mail: iodo@nestor.zgora.pl

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio